Befasi në formacionet Real Madrid – Sevilla

Në 20:30 zhvillohet dueli mes Real Madridit dhe Sevillas. Më poshtë i keni formacionet zyrtare.
Real Madrid: Navas, Varane, Nacho, Ronaldo, Kroos, Benzema, Bale, Marcelo, Casemiro, Modric, Danilo.
Sevilla: Paspak