Besa e Liburni luajnë baras në Pejë, finalisti në shtesë

Besa dhe Liburni kanë barazuar në kohën e rregullt të derbit e Rrafshit të Dukagjinit në Pejë.

Koha e rregullt u mbyll baras, 2:2, përcjellë Gazeta Olle.

Atmosfera në “Karagaçi” ishte fantastike nga shikuesit e pranishëm.

Finalisti caktohet pas shtesës ose penalltive.

Gjysmëfinalja tjetër diskutohet mes Prishtinës dhe Feniksit. /Gazeta Olle/