Bayern Munchen – Real Madrid, befasi në formacionet zyrtare

Bayern Munchen dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve fillon prej 20:45.

Më poshtë i keni formacionet e dy ekipeve.