Bayern Munchen – Eintracht Frankfurt, befasi në formacionet zyrtare

Kanë përfunduar katër takime në kuadër të Bundesligës gjermane.

Dortmund shënoi fitore në udhëtim te Wolfsburgi, kurse fitore shënuan edhe Werder Bremen e Bayern Leverkusen, shkruan Gazeta Olle.

Ndërsa ndeshja e fundit e dites së sotme është ajo në mes të Bayern Munchen dhe Eintracht Frankfurtit.

Kjo ndeshje do të fillon nga ora 18:30.

Ndërsa tani janë publikuar edhe formacionet zyrtare:

Bayern:

E.Frankfurt: