Bastoret e huaja favorizojnë Trepçën ’89 (FOTO)

Kryendeshja e Vala Superligës, Trepça ’89 – Prishtina, ka zënë vend në bastoret e huaja.

“Wincomparator.com” ka publikuar kuotat e këtij takimi, duke favorizuar Trepçën ’89.

Fitorja e mitrovicasve kuotohet me 1.91, barazimi me 3.25 dhe fitorja e Prishtinës me 3.50, shkruan “GazetaOlle.com”.

Të premten në shumicën e bastoreve të huaja e pranishme ishte edhe ndeshja Hajvalia – Trepça ’89.

Screenshot_2017-03-07-00-36-47-1