Basketbollistja Ulpiana Emra shfaq format e saj seksi (FOTO)

Disa prej sportisteve shquhen me stil dhe me bukuri sidomos me vijën trupore.

Ulpiana Emra, ndryshe basketbolliste e mirënjohur, së fundi luajti për kampionen e fituesen Kupës, Penza nga Peja, me stilin dhe trupin e saj po ndez plazhin shqiptar.

ulpiana

Ajo shquhet me stilin e saj si modele dhe njihet edhe për qetësinë e modestinë që ka. Ulpiana apo bukuroshja e basketbollit, ka synime të mëdha për karrierën e saj.

 

emra 2