Barcelona-Real Madrid, formacionet e mundshme

Janë publikuar formacionet e mundshme para ndeshjes që konsiderohet si derbi më i madh në botë në kategori klubesh, mes Barcelonës dhe Real Madridit.

Siç dihet, Reali është shumë më i hendikepuar, pasi që do të luajë pa tre yjet, Gareth Bale, Toni Kroos dhe Pepe, shkruan “GazetaOlle.com”.

Ju kujtojmë që ndeshja e shumëpritur fillon sont në ora 16:15 në “Camp Nou”.

1480709542564_1480748200-8418684