Barcelona nis bisedimet me trajnerin e ri (FOTO)

Barcelona ka filluar bisedimet me trajnerin e ri. Barcelona ka filluar kontaktet me trajnerin e Sevillas, Jorge Sampaoli në lidhje me angazhimin e tij për sezonin e ardhshëm.

Luis Enrique ka konfirmuar se do të largohet nga detyra pas përfundimit të këtij stinori.

Dhe, e përditshmja sportive madrilene “AS” raporton se gjiganti katalan tashmë ka filluar kontaktet e para me Sampaolin, përcjell “lajmi.net”.

Sampaoli së fundmi ka refuzuar të konfirmojë qëndrimin e tij në Sevilla për sezonin e ardhshëm.

barqaa