Barcelona me mund kalon Atletico Bilbaon (VIDEO)

Barcelona ka fituar 3:1 kundër Bilboas duke kaluar tutje me rezultat të përgjithshëm 4:3.

Suarez, Neymar dhe Messi shënuan golat e fitore. /olle/