Barcelona me Messit nuk ndalet, PSG dhe Arsenal ndajnë pikët

Barcelona me Messit nuk ndalet, PSG dhe Arsenal ndajnë pikët

Barcelona ka shënuar fitore si mysafir i Celticut 2:0 me dy golat e Messit.

City ka barazuar 1:1 përball Moenchgladbachit.

Arsenali dhe PSG kanë barazuar 2:2 në një ndeshje mjaftë interesante.

Atletico ka fituar 2:0 me PSV-në, ndërsa Basel ka barazuar 0:0.

Napoli barazoi 0:0 me Dinamo Kievin./olle/

https://www.youtube.com/watch?v=lNTleSeNFg8

https://www.youtube.com/watch?v=twL5goueqHc

https://www.youtube.com/watch?v=V0P1d2NHy84