Barcelona-Hercules, Enrique befason me formacionin

Barcelona dhe Hercules kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e Kupës së Spanjës, e cila fillon në ora 22:00. 

Barcelona: Cillessen, Rakitic, Denis, Arda, Rafinha, Mascherano, Alcacer, Digne, Gomes, Vidal, Umtiti.

Hercules: Pas pak.