Barcelona dy gola ekspres kundër Espanyolit (VIDEO)

Barcelona ka shënuar dy herë të tjera kundër Espanyolit me Suarez dhe Alban.

Tani rezultati është 3:0. /olle/

http://www.dailymotion.com/video/x55mg9j_luis-suarez-goal-hd-barcelona-2-0-espanyol-18-12-2016_sport

https://www.youtube.com/watch?v=-Ug4YUpJnp8&feature=youtu.be&a