Barazon Mali i Zi

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Kosovës dhe Malit të Zi.

Kosova arriti të kalojë në epërsi në minutën e 24-të me anë të Rashicës, shkruan GazetaOlle.

Kurse në pjesën e dytë, ishte Mugosa ai i cili barazoi në minutën e 68-të me anë të një goditje me kokë.

Kanë mbetur edhe 20 minuta deri në përfundim të ndeshjes./GazetaOlle/