Balotelli shokon të gjithë me skuadrën e re

Mario Balotelli mund të transferohet te Besiktasi. Një gjë të tillë e ka thënë pikërisht presidenti i klubit turk, Firekt Orman.

“Ne e duam Balotellin dhe ai na do neve. Transferimi i Marios këtu do të bënte një bujë të madhe”, deklaroi Oman për “Fanatik”.

Ju kujtojmë që Besiktas është kampion aktual në Turqi dhe do të garojë në Ligën e Kampionëve në edicionin e ardhshëm.