Balotelli është i çmendur, shikoni femrën e re super-seksi të tij

Mario Balotelli ka rënë në dashuri. Kështu shkruajnë mediat italiane, të cilat shprehen të bindura se Mario është në lidhje me modelen spanjolle, Garcia de Torres.

Çifti po jeton shumë i lumtur dhe deri tani ia ka dalë të jetë larg vëmendjes së mediave, ani pse dashuria e tyre është zbuluar, përcjellë “GazetaOlle.com”.

E për linjat trupore të modeles spanjolle, çdo koment është i tepërt.

223541754-54f1620d-a222-409b-9044-b3d14e215d63 gracia-de-torres-01-rid gracia-de-torres-fb resizer