Ballkani transferon super futbollistin e Ferizajt

Ballkani ka transferuar edhe një futbollist.

Bëhet fjalë për talentin e Ferizajt, Ermal Krasniqin, shkruan GazetaOlle.

20 vjeçari tashmë ka debutuar në ndeshjen e djeshme për ‘Xhebrailat’.

Madje,  Krasniqi në miqësoren, Ballkani – Malisheva, është inkuadruar në pjesën e dytë dhe ka shënuar një gol dhe ka asistuar tek një tjetër.