Ballkani transferon katër futbollistë (FOTO)

 

Ballkani vazhdon të jetë aktiv në afatin kalimtar, duke synuar të krijojë një ekip të fortë për sezonin e ri.

Klubi nga Suhareka ka zyrtarizuar katër futbollistë, përcjellë “GazetaOlle.com”.

“Sot, KF Ballkani filloi bashkpunimin me 4 lojtarë nga Superliga, për të ndihmuar dhe për të kontribuar që Klubi me tradit 70 Vjeqare të rikthehet në Eliten e Futbollit Kosovar. Elbasan Gashi, Ramadan Kryeziu, Valon Bytyqi, Armend Ruxhi”, thuhet në njoftim.

20842108_1952905538280488_4268580661443487490_n