Balaj ‘show’ nuk ndalet së shënuari (VIDEO)

Bekim Balaj ka shënuar dy gola në ndeshjen e sotme kundër NK Zagredbit ku skuadra e tij Rijeka ka barazuar 3:3.

Kjo është xhiro e tretë dhe Rijeka ka tri barazime nga tri ndeshje.

Në këtë ndeshje nuk kishte asnjë minutë për Odise Roshin, ndërsa ky ishte goli i tretë i Bekim Balajt në këtë kampionat.