Autogol nga Kosova, rritet epërsia e Anglisë

Anglia ka shënuar edhe golin e tretë.

Kësaj radhe Mërgim Vojvoda ka shënuar në portën e vetë për epërsinë 3-1 të Anglisë, shkruan Gazeta Olle.

Valon Berisha kishte shënuar për Kosovën në minutën e parë

Kurse dy golat e tjerë të Anglisë janë shënuar nga, Kane dhe Sterling.