Atheletic Bilbao – Barcelona, kush e ka pritur këtë rezultat (VIDEO)

Barcelona ka pësuar humbje me rezultat 2-1 kundër Bilbaoas si mysafirë në ndeshjen e parë në Kupën e Mbretit.

Aduriz dhe Williams shënuan për Bilbaon në pjesën e parë.

Në pjesën e parë shënoi Messi për të mbajtur Barcelonë  në lojë.

Ndeshja kthyese zhvillohet pas 4 javësh. /olle/

https://www.youtube.com/watch?v=ANLMxJEGPAE

https://www.youtube.com/watch?v=sVq76eTKW94

https://www.youtube.com/watch?v=x9fQXXFxjBY