Askush nuk e do Dukën, ja çfarë i ndodhi sonte në finalen e Superkupës (FOTO)

Natë për t’u harruar për Armand Dukën në stadiumin “Selman Stermasi”.

Presidenti i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, nuk u mirëprit në stadiumin e Tiranës, ku pa nga afër finalen e Superkupës mes Tiranës dhe Kukësit, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Pas ndeshjes, ai zbriti në fushë, por u ofendua nga tifozët në tribuna.

“Poshtë federata, poshtë federata”, ishin thirrjet e tifozëve.

Për më tepër, FSHF u turpërua edhe nga vendosja e skenës së festës, e cila dështoi totalisht.

21317810_1598957280165730_2759290529921478083_n 21432755_1598957236832401_6041383464669569388_n 21432934_1598957323499059_1672064055497218147_n