Asensio, futbollisti me të dashurën më seksi te Real Madridi

Talenti spanjoll i Real Madridit, Marco Asensio është lojtari më i përfolur i Real Madridit, pas dy golave të jashtëzakonshëm në dy ndeshjet e para me Realin.

Por, në Spanjë nuk po flitet vetëm për të, pasi vëmendje ka marrë edhe e dashura e tij, Miriam.

Ajo është duke bërë bujë në mediat spanjolle, për bukurinë dhe sharmin e saj.

4_1472062251-6050685 1_1472062241-3626146 2_1472062245-6897693