Rezultatet dhe tabela në Ligën e Tretë, grupi ‘B’: Dushkaja vazhdon kryesimin

Janë mbyllur ndeshjet e xhiros së 9-të në Ligën e tretë grupi B.

Dukshkaja ka vazhduar me fitore duke qenë edhe më tutje në pozitën e parë, shkruan Gazeta Olle.

Kurse, përcjellësi i dytë, Drini i Bardhë këtë javë ka mposhtur Xërxën në udhëtim 3:2.

Më poshtë rezultatet dhe tabela:

Opoja 4-2 Besa
Xërxa 2 – 3 Drini i Bardhë
Rilindja e Kosoves 0 – 0 Dejni
Bashkimi 5- 0 Korenica
Deqani 1 – 4 Lugu i Baranitf
United Boys Gjakova 0-3 Pashtriku
Dushkaja 3-1 Lidhja e Prizrenit.