Analiza për Shqipërinë dhe “dallaveret” që u bënë në “Euro 2016”

Trajneri i Lirisë, Ramiz Krasniqi, gazetari që përcolli tri ndeshjet e Shqipërisë, Driton Latifi dhe analisti Bujar Abdullahu, njëherësh trajner i SHF Shqiponjat, analizuan eliminimin e Shqipërisë në emisionin “Arena” në Tribuna Channel.

Ata parashikuan edhe finalen e madhe të “Euro 2016”.