Analica vazhdon shkëlqimin (FOTO)

Karim Benzema si duket e ka harruar këngëtaren amerikane, Rihanna.

Sulmuesi i Real Madridit dhe Francës ka nisur një aventurë të re me bukuroshen, Analica Chaves, e cila ishte ish e dashura e lojtarit belg, Axel Witsel.

AN ANA ANAL ANALI ANALICA ANALICAA A