Ajo e preferon…(FOTO)

Modelja Carol Muniz e preferon lojën e sulmuesit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo, para yjeve të Barcelonës Lionel Messi dhe Neymar.

Muniz së fundmi ka realizuar disa fotografi ku është dukur për mrekulli.

C CAR CAROL