Ajeti nuk do të jetë titullarë ndaj Napolit

Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë dhe skuadrës italiane Frosinonen, Arlind Ajeti, nuk do ta nis ndeshjen e sotme me Napolin nga minuta e parë.

Ajeti në ndeshjen e kaluar realizoi gol për Frosiononen, megjithatë, në këtë takim do ta pres rastin nga bankina, raportojnë mediet në Itali. Ky takim vlen për xhiron e 19-të të Series A. /Olle