Afrim Mziu nuk e harron Trepçën, e ndihmon me 20 topa

 Ndihmat për Trepçën nuk kanë të ndalur. Këtë herë është ish-futbollisti i kësaj skuadre, Afrim Mziu, që nuk e ka harruar ish-klubin e tij.

Mziu, që tani jeton në Suedi, ka dhuruar sot 20 topa për Trepçën, njofton faqja zyrtare e klubit në Facebook.

Mziu është sulmues dhe për disa vjet ka bartur fanellën e ‘mitrovicasve’. / Olle/

afrim mziu