Adelina me Prishtinën (FOTO)

Basketbollistit më të mirë në Kosovë, Dardan Berishës i cili u shpall edhe MVP i Ballkan Ligës, siç po duhet gjithçka po i shkon mirë.

Ai përveç formës së tij të mirë në basketboll edhe me jetën private nuk po kalon keq.

Ditëve të fundit është folur për një lidhje të tij me këngëtare shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahirin.

Kjo e fundit ka publikuar një foto ku shihet me trajnerin e Prishtinës, Marjan Ilievskin dhe prirësin e Plisave, Albert Kastratin, transmeton Gazetaolle.com.

Siç po duket Dardani ja ka futur në zemër Prishtinën, Adelinës, pasi në qafën e saj është një shall i kampionëve në fuqi të Kosovës.