A e dini si dukej Georgina kur ishte 4-vjeçare? Fotoja sot ka bërë bujë të madhe në internet

Georgina është bërë nënë për herë të parë, e cila lindi vajzën e Cristiano Ronaldos ditën e diele.

12 nëntor është data e lindjes së Alana Martina, vajzës së tretë të Cristiano Ronaldos dhe fëmija i katërt i portugezit.

Tre fëmijët e parë janë me nënë surrogate, ndërsa Alana Martina është nga lidhja me Georgina Rodriguez, me të cilën ylli i Real Madridit planifikon edhe të martohet.

Georgina, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht kujton fëmijërinë e saj përmes fotove të ndryshme.