A do të luajë me juniora, Batatina godet Legjendat

Java e parafundit e elitës së futbollit tonë nis sot me katër sfida shumë të rëndësishme për titull e mbijetesë.

Lideri i klasifikimit, Feronikeli, luajti në udhëtim te Llapi që tashmë ka humbur gjasat për titullin kampion, përcjellë Gazeta Olle.

Tifozët e Llapit, Legjendat, kanë kërkuar që ekipi të dalë në fushë me ekipin junior.

Por në një prononcim për Olle, Tahir Batatina ka demantuar këto zëra, duke i cilësuar si spekulime.

“Nuk është e vërtetë, janë spekulime. Do të luaj me formacionin më të mirë”, u shpreh Batatina për Olle.

Ndeshja mes Llapit dhe Feronikelit fillon nga ora 16:00./GazetaOlle/