Televizioni i Partizanit zbulon gola mahnitës të Vokrrit në fanellën e Partizanit (VIDEO)

Fadil Vokrroi shkoi në botën tjetër por në këtë botë la gjurmë të pashlyeshme.

Ai u cilësua ikonë e futbollit jugosllav, kurse karrierë të ndritshme bëri edhe në Partizanin e Beogradit.

Televizioni i Partizanit ka lëshuar një kronikë me gola dhe rrëfime të Vokrrit.

Golat e tillë nuk janë parë ndonjëherë, shkruan “GazetaOlle.com”.