Derbi spanjoll në Ligën e Kampionëve

Ka përfunduar shorti i Ligës së Kampionëve Real Madridi pritet të ketë punë të lehtë ndaj skuadrës gjermane Wolsburg. Ndeshje më interesante pritet të zhvillohet ajo ndërmjet Barcelonës dhe Atletico Madridit.

Bayerni ishte me fat në këtë short ku do të takohet me Benfican. Interesante pritet të jetë edhe ndërmjet PSG-së dhe Manchester Cityt

 

Wolsburg –  Real Madrid

Barcelona – Atletico Madrid

 

Bayern – Benfica

 

PSG- Manchester City