Real Madrid ‘turpëron’ Eibarin

Pas humbjes në Ligën e Kampionëve Real Madridi është këndellur duke mposhtur në shtëpi Eibarin me rezultat të thellë 4:0.

Për ‘madrilenët’ golat u shënuann nga nga Rodrigues, Lucas, Ronaldo dhe Jese./Olle

https://www.youtube.com/watch?v=0xLDApcG9CA

https://www.youtube.com/watch?v=6GgTH3B3YDM