Çfarë po bën Aziz Salihu pas daljes nga spitali?

Para pak ditëve ish boksieri i mirënjohur Aziz Salihu doli nga spitali (pas katër muajve), ndryshe fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Sportisti i Shekullit është shumë mirë, gjithnjë i buzëqeshur dhe po takohet me shumë miq.  Shumë dashamirë të sportit e me gjerë janë të emocionuar kur takojnë legjendën e boksit.

Të gjithë të lumtur që ‘Zizi’ është shumë mirë me shëndet dhe ka shumë takime me shokë, miq e të afërt e familjes së ti

auto_14639755_10157534207305527_2077525525662852911_n1476890550