ZYRTARE: Besa prezanton dy përforcimet e para (FOTO)

 Besa e Pejës ka prezantuar dy përforcimet e para në afatin kalimtar të janarit.

Mbrojtësi i njohur, Lapidar Lladrovci dhe Fisnik Zuka nga Shkupi janë prezantuar sot nga klubi pejan, raporton Gazeta Olle.

Lladrovci më herët ka qenë kapiten i Feronikelit, kurse në gjashtë muajt e parë të vitit të kaluar ishte tek Kukësi.

besabese