Ylli transferon një gjigant, 213 cm i gjatë

Golden Eagle Ylli është përkujdesur për një goditje të madhe në basketbollin kosovar.

Ata kanë transferuar Dragan Sekalja, lojtar që ka nënshtesi të Kroacisë.

Ai është i gjatë 213 cm, dhe luan në pozitën e qendrës, njofton Ylli, raporton “GazetaOlle.com”.

Skuadra nga Suhareka po e kërkon katërshen në IP Superligën e basketbollit të Kosovës.

Njëherit, ylli ka ndërprerë marrëveshjen me Altin Morinën.

ylliii