Valon Berisha, futbollisti më i mirë i vitit

Valon Berisha është sërish mbreti i futbollit kosovar.

Ai do të zgjedhet futbollisti më i mirë i vitit 2017 nga Federata e Futbollit të Kosovës, shkruan “GazetaOlle.com”.

Mesfushori i Kosovës dhe Salzburgut do ta fitojë për herë të dytë radhazi këtë çmim.

20180112_170025

FFK po e mban ceremoninë e laureatëve në Hotel Emerald.

valonii