Përgatitjet e Drenicës, përforcimet paralajmërojnë kundërshtarët (VIDEO)

Drenica po përgatitet në Drenas, derisa synon të mbetet njëra nga skuadrat e pakta që nuk janë larguar nga Superliga.

Për mikrofonin e Tribuna Channel, flasin trajneri, përforcimet dhe disa prej lojtarëve kryesorë.

Granit Arifaj realizon gol me gërshërë.