Messi dhe Suarez në spital për dhurata, por atje iu ndodhi diçka e papritur (VIDEO)

Leo Messi dhe Luis Suarez kanë bërë sot diçka shumë humane. Ata e kanë vizituar Spitalin Nens të Barcelonës, për të shpërndarë dhurata për fundvit.

Dyshja nuk e ka bërë një gjë të tillë në kohën e Krishtlindjeve, sepse ishin në pushime në vendlindje, përcjellë “lajmi.net”.

Messin dhe Suarezin i priti një befasi e madhe në spital, ku takuan futbollistin që ka luajtur për ekipe si Espanyol, Villarreal dhe Deportivo, Joan Capdevila.

Ai ka kaluar fundvitin në spital, për shkak se djali i tij vuan nga një infeksion kurrizor.