Gërshëra e Emre Can i sjell fitoren Liverpoolit (VIDEO)

Liverpool i kthehet fitores, duke mposhtur Watfordin në udhëtim 1:0.

Golin e shënoi Emre Can në minutën 45+1, duke realizur me gërshërë, shkruan Gazeta Olle.

Me këtë fitore, skuadra e Jurgen Klopp ruan vendin e tretëme 69 pikë, duke iu shmangur Manchester Cityt dhe Manchester Unitedit në tri dhe katër pikë.

 

http://www.dailymotion.com/video/x5kfffx_emre-can-bicycle-goal-hd-watford-0-1-liverpool-01-05-2017-hd-full-replay_sport