Liridon Fetahaj largohet nga Liria (FOTO)

Njëri prej lojtarëve më të mirë të Lirisë, Liridon Fetahaj është ndarë me klubin.

Konfirmimi nga ardhur nga klubi prizrenas, që i ka dhënë edhe fletëlëshimin.

Fetahaj prej vitesh luante me bardhezinjtë, dhe llogaritej njëri prej lojtarëve më të mirë, raporton Gazeta Olle.

Me gjasë, sulmuesi i 14 golave në edicionin e kaluar do të bëhet shumë shpejtë me klub të ri, por dilema mbetet nëse do të luajë në Kosovë apo jashtë vendit.

Fetahaj vetëm Hajvalisë në dy ndeshje ia kishte shënuar 8 gola.

fetahaj fetahaj fetahajjj fetahaj