Liria – Prishtina, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes kryesore për sot, Liria – Prishtina.

Takimi është i veçantë pasi takohen Mirel Josa i Prishtinës dhe Bledi Shkëmbi i Lirisë.

Josa ka befasuar me formacionin, duke e lënë në bankinë, kapitenin Armend Dallku, shkruan “GazetaOlle.com”.

Takimi do të luhet në stadiumin “Përparim Thaqi” në Prizren.

ffk reklama

Formacionet zyrtare

Liria: Bakaj, Kocev, Avdyli, Dellova, Basri, Gashi, KOrenica, Domgjnaj, Magani, Sefa, A.Gavazaj. Trajner: Bledi Shkëmbi

Prishtina: Bekaj, Curri, Quansah, Miftaraj, Bashiru, Maxhuni, Bozhoviq, Ahmeti, Makenda, Fetahaj, Januzi. Trajner: Mirel Josa.

liri Liria korenic