Hajvalia – Gjilani, të gjithë golat e ndeshjes (VIDEO)

Ndeshja e xhiros 31 në Superligën e Kosovës, mes Hajvalisë e Gjilanit ka përfunduar me rezultat 3-1 për vendasit.

Kësisoj Hajvalia merr pikë të rëndësishme për në garën për vendin e dytë të renditjes.

Një ndeshje ku vendasit ishin më të mirë, dhe shënuan përmes Shkëlqim Pacollit.

Mysafirët arritën të shënonin përmes Alban Rexhepit.    Derisa Sergio Junior me dy gola, e zgjodhi dilemën e fituesit.

Golat e këtij takimi mund ti shihni në kronikën e Tribuna Channel.