Besar Halimi realizoi super gol për Brondbyn (VIDEO)

Besar Halimi rikthehet në formën më të mirë, dhe atë duke realizuar super gol.

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës shënoi gol të bukur fitoren e Brondbyt 4:1 ndaj Hillerod.

Ndeshja ishte e vlefshme për Kupën e Danimarkës.

23-vjeçari realizoi në minutën 71, raporton Gazeta Olle.