A është kjo ndeshje basketbolli? Kështu shpërndahen grushte në Shqipëri (VIDEO)

Grushte, katër lojtarë të përjashtuar, 15 minuta ndërprerje e lojës, irritim tifozësh dhe forca të shumta policie, është bilanci i ndeshjes Vllaznia ­ Tirana.

Kryendeshja e javës së 6­të të Superligës, e luajtur në pallatin e sportit “Qazim Dervishi”, doli shumë shpejt nga shinat e një ndeshjeje sportive kur Xhonson i Tiranës dhe Ndoja i Vllaznisë acarohen me njëri­tjetrin duke shkëmbyer fjalë me tone të larta ku më pas u shkëmbyen edhe grushte, shkruan Panorama Sport.

Për më shumë shikoni videon më poshtë