Prishtina “godet” në Mitrovicë, ky është përforcimi i parë

FC Prishtina ka nisur të mendojë menjëherë për Ligën e Evropës dhe sezonin e ardhshëm.

Ata kanë arritur marrëveshje me përforcimin e parë.

Është talenti i Trepçës, Ergyn Ahmeti, që do të vesh fanellën bardhekaltër në sezonin e ri, mëson Gazeta Olle nga burime tek FC Prishtina.

FB_IMG_1496347444435

Mesfushori i ri shkëlqeu në sezonin e kaluar me mitrovicasit.

Në ditët në vijim priten edhe përforcime tjera.

trepqaa-trepqa