E kryer, Edon Zhegrova transferohet tek Baseli

Edon Zhegrova është bërë me skuadër tê re.

Talenti i Kosovës është huazuar tek gjiganti i Zvicrës, Basel.

Lajmi u bë publik nga mediat belge dhe ato zvicerane, raporton Gazeta Olle.

Sipas mediave belge, Genku rrezikon ta humb talentin e madh.