“Stupcat” pajisen me kartelën e ‘Dardanëve’, kartela e parë i takon një futbollisti të ri (FOTO)

Humoristët e mirënjohur, Stupcat, janë pajisur me kartelat e tifozerisë së Kosovës, Dardanët.

Gazeta Olle ka siguruar një foto, ku Vedat Bajrami dhe Mensur Sapqiu janë ndër të parët që janë pajisur me kartela të tilla.

Bashkë me ta, por i pari është talenti Leart Prapashtica, djali i trajnerit të Kosovës U21 për portier, Naser Prapashtica.

received_10211099129529419