Në ora 12:00 tërhiqet shorti i ‘Championsit’ dhe zbulohet ‘Topi i Artë’

Duke filluar nga ora 12:00, sot në Nyon të Zvicrës do të tërhiqet shorti për i 1/16 të Ligës së Kampionëve, raporton Gazetaolle.com.

Magjia e futbollit ka ardhur në një fazë shumë të rëndësishme.

Ekipe që gjenden në këtë fazë të Ligës së Kampionëve mund t’i shikoni në fotografinë e mëposhtme.

Ndryshe, “France Football” ka bërë të ditur se të hënën nga ora 20:00 do të mësohet fituesi i “Topit të Artë”, ku garojnë Leo Messi, Cristiano Ronaldo dhe Antoine Griezmann./Olle